Platformy reklamowe

Przeznaczeniem platform reklamowych comROSS Media jest zdalna emisja plików filmowych lub zdjęciowych wraz z dźwiękiem (głośniki 250 Watt) na monitorach 75 cali. Platformy wyposażone są we własne źródło zasilania więc podczas pracy nie wymagają podłączenia do sieci o napięciu 230V (zasilanie starcza na około 16 godzin emisji). Platformy mocowane są na hakach pojazdów lub na dedykowanych stojakach i są przygotowane do pracy w miejscach typu outdoor lub indoor.

Platformy reklamowe comROSS Media można wykorzystać do akcji promocyjnych lub marketingowych firm oraz do wszelako rozumianej interakcji z klientem.

Wynajmij platformę reklamową

comROSS platforma mobilna comROSS platforma mobilna
comROSS platforma mobilna

Specyfikacja platform reklamowych
Wynajem platformy reklamowej

Każde wydarzenie, niezależnie od tego czy jest to impreza targowa, event czy konferencja, dzięki technologii comROSS zyska na prestiżu i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Oferujemy wynajem platform reklamowych na krótkie okresy czasowe, jak również wynajem długoterminowy.

Zapewniamy dostawę oraz odbiór platform wraz z obsługą serwisową.

Platforma reklamowa comROSS Media jest jednym z najefektywniejszych nośników informacji masowej, dzięki któremu Twój przekaz z pewnością dotrze do szerokiego grona odbiorców.
Nasze platformy w szybki i konkretny sposób pozwalają dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców. Elegancki wygląd urządzenia z atrakcyjną treścią do wyświetlenia skutecznie przykuje uwagę, co zwiększy zainteresowanie klienta sugerowanym przez nas produktem, usługą, informacją. Wszystkich poszukujących skutecznego źródła reklamy zachęcamy do korzystania z innowacyjnych rozwiązań comROSS.


Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, wypełnij poniższy formularz.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.